8 lutego / godz. 15:13 | Na stronie 83 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

M51.: FLA - PIT 2:3 OT - Udany comeback

Z 0:2 na 3:2 w finalnych minutach spotkania. Takiego wyczynu dokonały Pingwiny z kapitalnie spisującymi się ostatnio Florida Panthers. Pens dopisal... + czytaj więcej Kamil Sudoł, 07.02.2016; 08:59

00 godziny
00 minuty

M48.: PIT - NJD 2:0 - Ważne zwycięstwo z Diabłami

Pittsburgh Penguins pokonali na własnym lodzie New Jersey Devils 2:0 i dopisali do ligowej tabeli cenne dwa punkty. Bramki dla zespołu z Miasta Stali zdobywali Sidney Crosby oraz P...+czytaj wiecej

27.01.2016; 07:22, autor: Dawid Szewczyk

Mecz 48.: Penguins vs. Devils

Po starciu z Canucks, w kolejce do odwiedzin czekają New Jersey Devils, co dla Pittsburgh Penguins będzie okazją do rewanżu za wyjazdową porażkę z listopada.+czytaj wiecej

26.01.2016; 15:14, autor: Dominik Aleksander

M46.: PIT - PHI 4:3 - Pierwsze derby dla Pens!

Pierwsze derby Pensylwanii w tym sezonie padły łupem Pittsburgh Penguins. Podopieczni Mike'a Sullivana popisali się ładnym camebackiem w drugiej tercji i ze stanu 0:2 wyciągnęli wy...+czytaj wiecej

22.01.2016; 09:04, autor: Dawid Szewczyk

Mecz 46.: Penguins vs. Flyers

Wyprawa do St. Louis już za nami, a teraz czekają nas pierwsze w tym sezonie derby Pensylwanii - dziś w nocy Philadelphia Flyers odwiedzą Pittsburgh Penguins.+czytaj wiecej

21.01.2016; 15:52, autor: Dominik Aleksander

M45.: STL - PIT 5:2 - Zadecydowała trzecia tercja

Porażka Pingwinów w starciu z St. Louis Blues. Dzień po efektownym zwycięstwie z Hurricanes podopieczni Mike'a Sullivana przegrali na wyjeździe z Blues aż 2:5. O wyniku zade...+czytaj wiecej

19.01.2016; 07:05, autor: Dawid Szewczyk

Mecz 45.: Penguins vs. Blues

Mimo posępnej aury nie czas na bluesa, a po wysokiej wygranej nad Hurricanes Pittsburgh Penguins w bojowych nastrojach jadą na spotkanie z St. Louis Blues.+czytaj wiecej

18.01.2016; 11:43, autor: Dominik Aleksander