1 maja / godz. 06:09 | Na stronie 40 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Hockeyville powraca do West PA!

Hockeyville USA ponownie wraca do zachodniej Pensylwanii! The Rostraver Ice Garden w Belle Vernon wygrało miano Hockeyville w USA w roku 2017.... + czytaj więcej Dawid Szewczyk, 30.04.2017; 14:02

2 6
10. Kessel (J. Schultz, Malkin), 22. Rust (Malkin, Kessel), 24. Rust (Hainsey), 46. Crosby (Malkin, Kessel), 47. S. Wilson (Daley, Sheary) – 30. W. Karlsson (Gagner), 33. Jenner (S. Jones, Atkinson)
Mecz rozpoczyna się za
00 dni
00 godziny
00 minuty

Runda 2. Mecz 1.: Penguins vs. Capitals

Już dziś w nocy rozpocznie się mocno wyczekiwana seria Pittsburgh Penguins z Washington Capitals, a celujący w Stanley Cup rywale pragną rewanżu za porażkę w zeszłorocznej serii.+czytaj wiecej

27.04.2017; 16:06, autor: Dominik Aleksander

Zapowiedź serii z Washington Capitals

Drugi rok z rzędu i drugi raz mierzymy się w drugiej rundzie play-offów z Washington Capitals. Rywalizacja startuje już jutro, ale nie ma co ukrywać, że sytuacja jest znaczn...+czytaj wiecej

26.04.2017; 18:17, autor: Dawid Szewczyk

W drugiej rundzie z Capitals

Wszystko jest już jasne. W drugiej rundzie tegorocznych play-off zmierzymy się ponownie przeciwko Washington Capitals. Początek serii w najbliższy czwartek. Rywalizacja maksymalnie...+czytaj wiecej

24.04.2017; 11:05, autor: Dawid Szewczyk

Pingwini update: Kunitz i Ruhwedel wracają do treningów

Dzisiaj odbył się pierwszy trening naszego zespołu, po krótkiej przerwie dla zawodników po wygranej serii z Columbus Blue Jackets. Do treningów z drużyną powr&...+czytaj wiecej

23.04.2017; 19:48, autor: Dawid Szewczyk

Analityczne podsumowanie serii z Blue Jackets

Emocje opadły, pierwsze wnioski zostały wyciągnięte, a zawodnicy dostali kilka dni przerwy na zasłużony odpoczynek. Jeszcze nie wiemy z kim Pingwiny zagrają w drugiej rundzie play-...+czytaj wiecej

22.04.2017; 21:55, autor: Dawid Szewczyk

R1M5.: PIT - CBJ 5:2 - Pingwiny meldują się w drugiej rundzie!

Pingwiny w drugiej rundzie play-offów! W piątym meczu podopieczni Mike'a Sullivana pewnie pokonują Columbus Blue Jackets 5:2 i także w serii 4-1 co daje im awans do dalszej fazy ro...+czytaj wiecej

21.04.2017; 03:37, autor: Dawid Szewczyk

Runda 1. Mecz 5.: Penguins vs. Blue Jackets

Wracamy do Pittsburgha. Już dzisiejszej nocy odbędzie się piąte spotkanie serii pomiędzy Penguins i Blue Jackets. Po pierwszym przegranym spotkaniu w tej serii Pens będą ponownie p...+czytaj wiecej

20.04.2017; 12:37, autor: Dawid Szewczyk

R1.M4.: CBJ - PIT 5:4 - Sweepa nie będzie

Pittsburgh Penguins w czwartym meczu serii z Columbus Blue Jackets przegrali na wyjeździe 4:5 i tym samym nie wykorzystali pierwszej okazji na zakończenie tej serii. Rywalizacja wr...+czytaj wiecej

19.04.2017; 07:22, autor: Kamil Sudoł