27 maja / godz. 18:03 | Na stronie 102 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Zwycięstwo w finale Konferencji Wschodniej to pierwsze trofeum w tym sezonie dla naszego zespołu. Pingwiny po nocnym spotkaniu z Lightning mogły św... + czytaj więcej Dawid Szewczyk, 27.05.2016; 11:32

2 1
22. Rust (Kunitz, Malkin), 31. Rust (Lovejoy, Malkin) – 30. Drouin (Filppula, Hedman)
Mecz rozpoczyna się za
00 dni
00 godziny
00 minuty
00 sekundy
Pittsburgh Penguins vs San Jose Sharks 1. mecz Finału Pucharu Stanleya NHL Play-offs
Consol Energy Center, 31.05.2016, godz. 02:00
Zapowiedź Typer Oglądaj
twojtyp
Pozostałe aktualności

ECF M6.: TBL - PIT 2:5 - Wracamy do gry o finał!

Pingwiny jeszcze się nie poddają! Podopieczni Mike'a Sullivana pewnie wygrali szóste spotkanie serii z Tampa Bay Lightning 5:2 i tym samym o awansie do wielkiego finału zade...+czytaj wiecej

25.05.2016; 07:07, autor: Dawid Szewczyk

EFC M6.: Lightning vs. Penguins

Czy Pingwinom uda się uciec spod topora? Przekonamy się o tym już w środową noc, kiedy to w Amalie Arena Pens będą się bronić przed eliminacją w szóstym meczu z Tampa Bay Lightning...+czytaj wiecej

24.05.2016; 11:31, autor: Dominik Aleksander

ECF M5.: PIT - TBL 3:4 OT - Pingwiny nad przepaścią

Niestety Penguins przegrywają piąte spotkanie serii z Lightning i tym samym są o jedne mecz od odpadnięcia z tych play-offów. We wtorek Penguins rozegrają szóste, klu...+czytaj wiecej

23.05.2016; 08:59, autor: Dawid Szewczyk

ECF M5.: Penguins vs. Lightning

Wracamy z rywalizacją do Pittsburgha. Już dzisiaj czeka nas piąte spotkanie serii Pens - Bolts. Piekielnie ważne dla Pingwinów - jeśli przegramy przed własną publicznością d...+czytaj wiecej

22.05.2016; 11:29, autor: Dawid Szewczyk

ECF M4.: TBL - PIT 4:3 - Tragiczne dwie tercje

Stan serii ponownie wyrównany. Po dwóch tragicznych tercjach kiedy to po 40. minutach przegrywaliśmy 4:0 i po szalonej pogoni w trzeciej tercji, Pens ostatecznie prze...+czytaj wiecej

21.05.2016; 09:04, autor: Dawid Szewczyk

ECF M4.: Lightning vs. Penguins

Finałowa rywalizacja na wschodzie z Lightning powoli wchodzi w decydującą fazę. Dzisiaj zostanie rozegrane czwarte spotkanie tej serii, drugie wyjazdowe w Tampa Bay. Czy Pingwiny o...+czytaj wiecej

20.05.2016; 15:57, autor: Dawid Szewczyk

Jim Rutherford nominowany do nagrody dla najlepszego GM roku

Generalny menadżer Pittsburgh Penguins znalazł się w gronie finalistów do nagrody dla najlepszego menadżera sezonu - poinformowała liga. Rywalami Rutherforda są Brian M...+czytaj wiecej

19.05.2016; 13:39, autor: Dawid Szewczyk