Dzisiaj jest 25 stycznia / godz. 15:11 | Na stronie online 105 osób
ISSN 2084-1485

penguins.pl

Rejestracja
World Cup of Hockey powraca w 2016 roku

Oficjalnie - Puchar Świata w hokeju na lodzie powraca do kalendarza hokejowych imprez na świecie w 2016 roku. Wówczas we wrześniu tego roku ... + czytaj więcej Dawid Szewczyk, 24.01.2015; 22:28

2 3
Bramki: 26. Sill (Ebbett), 33. Downie (Goc, Arcobello) – 7. Rundblad (Hossa, Toews), 23. Hossa (Seabrook, Saad), DRK. Toews
Mecz rozpoczyna się za
00 dni
00 godziny
00 minuty
00 sekundy
Pittsburgh Penguins vs Winnipeg Jets 47. mecz NHL
CONSOL Energy Center, 28.01.2015, godz. 01:00
Zapowiedź Typer Oglądaj
Pozostałe aktualności

Mecz 46.: Penguins vs. Blackhawks

Jeden punkt wydarty Flyers to dla Pittsburgh Penguins niewielkie pocieszenie, a do tego już dziś zespół zmierzy się z Chicago Blackhawks. +czytaj wiecej

21.01.2015; 10:19, autor: Dominik Aleksander

M45.: PHI - PIT 3:2 OT - Flyers także za mocni

Kolejna porażka Pingwinów. Tym razem podopieczni Mike'a Johnstona przegrali po dogrywce na wyjeździe z Philadelphia Flyers 2:3. Mecz ten przegraliśmy w przewagach. Pingwiny ...+czytaj wiecej

21.01.2015; 07:53, autor: Dawid Szewczyk

Mecz 45.: Penguins vs. Flyers

Pittsburgh Penguins czekają drugie w tym sezonie derby Pensylwanii z Philadelphia Flyers, z którymi nasz zespół ma rachunki do wyrównania.+czytaj wiecej

20.01.2015; 17:36, autor: Dominik Aleksander

M44.: PIT - NYR 2:5 - Rangers lepsi na tafli Consol Energy Center

Pingwiny kończą dwumecz przeciwko drużynom z Nowego Jorku bez zdobyczy punktowej. Po piątkowej porażce z Islanders, w niedzielne popołudnie zespół Mike'a Johnston'a uległ New York ...+czytaj wiecej

18.01.2015; 19:21, autor: Michał Kłosiński

Mecz 44.: Penguins vs. Rangers

Gratka dla fanów Pingwinów za oceanem. Dzisiejszego wieczora o godzinie 18:30 czasu polskiego Pingwiny zmierzą się na własnym lodzie ze Strażnikami. Po ostatniej pora...+czytaj wiecej

18.01.2015; 14:18, autor: Dawid Szewczyk

M43.: NYI - PIT 6:3 - Katastrofalna trzecia tercja

Dwie dobre tercje nie wystarczą do wygrania meczu. Po tragicznej trzeciej tercji Penguins przegrywają z Islanders 3:6. Katem Pittsburgha okazał się Okposo, który w dzisiejszym star...+czytaj wiecej

17.01.2015; 03:41, autor: Dawid Szewczyk

Mecz 43.: Penguins vs. Islanders

W nadchodzącym meczu Penguins zmierzą się z niewygodnym rywalem, który już nie raz podstawiał im nogę. New York Islanders chcą utrzymać fotel lidera Metropolitan Division.+czytaj wiecej

16.01.2015; 16:45, autor: Dominik Aleksander

Marc-Andre Fleury uzupełnia skład All-Star Game

Golkiper Pittsburgh Penguins, Marc-Andre Fleury uzupełnił skład tegorocznego All-Star Game. Flower na tym miejscu zastąpił kontuzjowanego golkipera Nashville Predators, Pekkę Rinnę...+czytaj wiecej

15.01.2015; 22:40, autor: Dawid Szewczyk