Dzisiaj jest 21 grudnia / godz. 07:48 | Na stronie online 23 osób
ISSN 2084-1485

penguins.pl

Rejestracja
M32.: PIT - FLA 3:1 - Fleury Show!

Pingwiny po bardzo dobrym spotkaniu wygrywają z Panthers . W głównej mierze jest to zasługa Fleury'ego, który zanotował doskonały wys... + czytaj więcej Arkadiusz Wereszczak, 21.12.2014; 04:16

00 godziny
00 minuty
00 sekundy
Florida Panthers vs Pittsburgh Penguins 33. mecz NHL
Bank of America Stadium, 23.12.2014, godz. 01:30
Zapowiedź Typer Oglądaj
Pozostałe aktualności

M30.: PIT - TBL 4:2 - Świetne spotkanie młodzieży

Pittsburgh Penguins pokonują na własnym lodzie Tampa Bay Lightning 4:2. Spory wkład w zwycięstwo mieli dwaj młodzi zawodnicy powołani z Wilkes-Barre Scranton Penguins - mowa tutaj ...+czytaj wiecej

16.12.2014; 06:43, autor: Dawid Szewczyk

Mecz 30.: Penguins - Lightning

W nocy z poniedziałku na wtorek Penguins zmierzą się z Tampa Bay Lightning, będzie to spotkanie liderów dywizji Metropolitan (PIT) oraz Atlantic (TBL).+czytaj wiecej

15.12.2014; 07:59, autor: Michał Kłosiński

M29.: CBJ - PIT 4:3 SO - Wywalczony punkt w Ohio

Pingwiny po rzutach karnych przegrywają na wyjeździe z Columbus Blue Jackets 3:4. Debiut w barwach Pittsburgha zanotowało w tym spotkaniu dwóch hokeistów: Bobby Farnham oraz Bryan ...+czytaj wiecej

14.12.2014; 02:43, autor: Arkadiusz Wereszczak

Mecz 29.: Blue Jackets vs. Penguins

Zbliża się pierwsze spotkanie sezonu Pittsburgh Penguins z ich dobrymi znajomymi z Ohio, czyli Columbus Blue Jackets. Po raz ostatni ekipy zmierzyły się w playoffach.+czytaj wiecej

13.12.2014; 15:50, autor: Dominik Aleksander

M28.: PIT - CGY 3:1 - Zwcięstwo pod nieobecność kapitana

Penguins pod nieobecność Sidneya Crosby zwyciężają po zaciętym mecz z Calgary Flames 3-1. Dobrą partię rozegrał Marc-Andre Fleury, a swojego pierwszego gola w barwach Pens strzelił...+czytaj wiecej

13.12.2014; 01:55, autor: Michał Kłosiński

Mecz 28.: Penguins vs. Flames

Po kilkudniowej przerwie Pingwiny powracają do gry, w piątkowy wieczór ich rywalem będzie drużyna z konferencji Zachodniej - Calgary Flames. Początek meczu o godzinie 1.00 (sobota)...+czytaj wiecej

12.12.2014; 08:51, autor: Michał Kłosiński

M27.: NYR - PIT 4:3 OT - Wyrwany punkt w Nowym Jorku

Pingwiny wywożą z Nowego Jorku jeden punkt. Pittsburgh po pogoni w trzeciej tercji zdołał doprowadzić do stanu 3:3, ale w dogrywce lepsi okazali się już gospodarze. Złotego gola za...+czytaj wiecej

09.12.2014; 06:43, autor: Dawid Szewczyk

Mecz 27.: Rangers vs. Penguins

Po wyrwanym w ostatnich minutach zwycięstwie nad Ottawa Senators, Pingwiny udają się do Madison Square Garden na trzeci w tym sezonie bój z New York Rangers.+czytaj wiecej

08.12.2014; 10:29, autor: Michał Kłosiński