9 grudnia / godz. 10:37 | Na stronie 138 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

M27.: FLA - PIT 1:5 - Pewne zwycięstwo w Sunrise

Pingwiny pewnie pokonują na wyjeździe Florida Panthers 5:1. Bramki dla zespołu z Miasta Stali zdobywali Crosby, Sheary, Kuhnhackl, Cullen oraz Hage... + czytaj więcej Kamil Sudoł, 09.12.2016; 07:37

1 5
24. Malkin (Letang, Hörnqvist), 40. Kunitz (Rust, Cole), 47. Rust (Crosby), 51. Crosby (Dumoulin) – 2. Hyman (Hunwick, Marinčin)
Mecz rozpoczyna się za
00 dni
00 godziny
00 minuty

Mecz 26.: Penguins vs. Senators

Pingwiny po zwycięstwie nad Detroit Red Wings i niedzielnej przerwie od treningów powracają do gry. Już dzisiaj podopieczni Mike'a Sullivana zmierzą się na własnym lodzie z ...+czytaj wiecej

05.12.2016; 09:44, autor: Dawid Szewczyk

M25.: PIT - DET 5:3 - Wybuchowa trzecia tercja

Po kapitalnej trzeciej w tercji, w której Penguins zdobyli cztery bramki powracając do meczu ze stanu 1:3, pokonujemy Detroit Red Wings 5:3. Dwie bramki dla zespołu z Miasta...+czytaj wiecej

04.12.2016; 08:25, autor: Dawid Szewczyk

Mecz 25.: Penguins vs. Red Wings

Pittsburgh Penguins w ubiegłym sezonie ani razu nie polegli w starciu z Detroit Red Wings, a plaga urazów w składzie Skrzydeł nie wróży im sukcesu w pierwszym meczu z mistrzami NHL...+czytaj wiecej

03.12.2016; 16:48, autor: Dominik Aleksander

M24.: PIT - DAL 6:2 - Rozbite Gwiazdy

Seria bez dwóch przegranych spotkań pod rząd w regulaminowym czasie gry podtrzymana. Pingwiny wygrywają na własnym lodzie z Dallas Stars pewnie 6:2. Świetne zawody rozegrał ...+czytaj wiecej

02.12.2016; 07:38, autor: Dawid Szewczyk

Mecz 24.: Penguins vs. Stars

Po porażce na Brooklynie Pingwiny powracają na domowe lodowisko gdzie zmierzą się dzisiaj z Dallas Stars. Punkty po przegranym meczu z Islanders potrzebne są Pingwinom jak woda aby...+czytaj wiecej

01.12.2016; 14:46, autor: Dawid Szewczyk

M23.: NYI - PIT 5:3 - Brooklyn tym razem dla gospodarzy

Nieudana wizyta na Brooklynie. Pingwiny przegrywają na wyjeździe z New York Islanders 5:3. Bramki dla gości zdobyli Malkin, Sheary oraz Schultz. Nieszczęśliwa trzynastka Pier...+czytaj wiecej

01.12.2016; 07:25, autor: Kamil Sudoł

Mecz 23.: Penguins vs. Islanders

Pittsburgh Penguins z niecierpliwością oczekują powrotu na lód, po kilkudniowej przerwie mierząc się po raz trzeci w tym sezonie z New York Islanders.+czytaj wiecej

30.11.2016; 16:27, autor: Dominik Aleksander

Dzielenie pracy w bramce? Rutherford: Nie wyszło to tak jak myślałem

Im dalej w sezon tym głośniej w Pittsburghu mówi się o ewentualnym transferze Marca-Andre Fleury'ego. I powoli jedynym powodem nie staje się zbliżający się wielkimi krokami ...+czytaj wiecej

29.11.2016; 19:29, autor: Dawid Szewczyk