PATRONAT ORGANIZACJI

W lipcu 2012 roku organizacja objęła oficjalny patronat nad Polskim Centrum Kibiców Pittsburgh Penguins. Otrzymaliśmy list z Pittsburgha, w którym klub dziękuje polskim kibicom za dotychczasowe wsparcie, a redakcji za poświęcony czas na budowę naszego centrum. Organizacja zapewniła redakcji wsparcie oraz wyraziła chęć dalszej współpracy. Jesteśmy pierwszą grupą kibiców z Europy, której działalność oficjalnie popiera klub z Pittsburgha.

List do Polskich Pingwinów oraz naszej redakcji można przeczytać tutaj:

Tłumaczenie otrzymanego listu:
Dziękujemy Wam za Wasze wsparcie, bez takich fanów jak Wy, nie bylibyśmy w stanie pracować. Bardzo cenimy to, że wspieracie nas bez względu na to, co przyniesie ze sobą sezon. To bardzo ważne dla naszej organizacji, by mieć tak oddanych kibiców na całym świecie.

To, że jesteście tak podekscytowani tym co robicie, utrzymuje nas jako organizację umotywowaną. Nie wiemy nawet jak opisać to, jak bardzo doceniamy czas, który poświęciliście w budowę Polskiego Centrum Kibiców Pittsburgh Penguins. Postawiliście poprzeczkę dla innych fan clubów naprawdę wysoko.

Mamy nadzieję, że Wasz entuzjazm i miłość dla klubu wciąż będą coraz większe i nie przestaniecie okazywać swojego bezwarunkowego wsparcia. Dziękujemy za Waszą lojalność i wiarę w Pingwiny z Pittsburgha.


W czerwcu 2014 roku otrzymaliśmy kolejny list z Pittsburgha z okazji naszych trzecich urodzin. Wraz z listem nadeszła do nas flaga, której używać będziemy podczas eventów.

W 2016 roku otrzymaliśmy trzeci list od klubu z okazji naszych piątych urodzin. 

W 2019 roku ponownie otrzymaliśmy list z Pittsburgha, tym razem z okazji ósmej rocznicy działalności fanclubu.