Zainteresowałeś się transmisjami NHL w Telewizji Polskiej? Chcesz dowiedzieć się z czym się je NHL? Dobrze trafiłeś! Hokej to kapitalna i emocjonująca gra zespołowa. Nie ma drugiej takiej dyscypliny na świecie!

Dlaczego powinieneś zostać fanem Penguins? Oto 4 powody! 

1. SPOŁECZNOŚĆ  - polscy fani Pittsburgh Penguins tworzą największą polską społeczność kibiców danej drużyny, która skupia się wokół naszego serwisu. Jeśli staniesz się fanem Pingwinów będziesz miał okazję uczestniczenia w wspólnych imprezach, na których oglądamy mecze, będziesz miał szansę kupić klubowe i fanclubowe gadżety oraz przede wszystkim będziesz miał sprawny dostęp do informacji! 

2. KLASA - Penguins to chyba aktualnie największa hokejowa marka na świecie. Spora w tym zasługa gwiazd występujących w zespole, ale kibice Penguins i samo miasto Pittsburgh to naprawdę fenomenalna społeczność. Zakochasz się w Pingwinach niemal od razu! 

3. GODZINY MECZÓW - Pittsburgh leży na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, a więc dzieli go najmniejsza możliwa różnica czasu z Europą. Większość spotkań w sezonie rozpoczyna się o 1:00 w nocy, ale jest również bardzo dużo spotkań, które startują o 24:00, 23:00 czy nawet o 19:00 czasu polskiego. 

4. FANCLUB - Nasz fanclub jest największym polskim fanclubem zespołu NHL w Polsce, a także największym fanclubem Penguins w Europie. Nawiązaliśmy współpracę z samym klubem, z którym utrzymujemy kontakt. Tutaj znajdziesz listy, które dostaliśmy z Pittsburgha ---> KLIKNIJ

Brzmi dobrze? Zarejestruj się na forum i stań się członkiem naszej społeczności! ---> KLIKNIJ

 

Co warto wiedzieć na start?

1. Zapoznaj się z historią naszego klubu. Znajdziesz ją TUTAJ.

2. Zobacz skład zespołu (KLIKNIJ) oraz zajrzyj w zakładkę GWIAZDY, w której to opisujemy największe gwiazdy Pens.

3. Przejrzyj naszą stronę. Nasz portal to skarbnica wiedzy nt. Penguins. Masa statystyk, artykuły historyczne, biografie legend zespołu, informacje o mieście... 

4. Jak oglądać NHL? Dobrze to wiesz - w TVP Sport! W sezonie jednak transmitowanych jest tylko kilka spotkań Pens. Gdzie znaleźć resztę? O tym piszemy TUTAJ.

5. Masz pytania? Nie rozumiesz jakichś zasad? Zadawaj nawet najbardziej trywialne pytania na naszym forum! Z miłą chęcią na nie odpowiemy! 

To wszystko co musisz wiedzieć na początek. Mamy nadzieję, że staniesz się kolejnym Polskim Pingwinem!