Nationwide Arena

Columbus Blue Jackets
2:3

M55.: CBJ - PIT 2:3 - Wyrwane zwycięstwo w Columbus

Penguins odnieśli drugie zwycięstwo tego weekendu. Pokonali oni Columbus Blue Jackets 3:2 po dwóch bramkach zdobytych w trzeciej tercji spotkania. Bramki dla Pens zdobywali Crosby, Malkin oraz Ruhwedel.

Dobry mecz w bramce zanotował Casey DeSmith.

Wkrótce więcej...

Teraz przed Pittsburghiem kilka dni przerwy. Następny mecz został zaplanowany dopiero na czwartek przeciwko Tampa Bay Lightning.

Skrót spotkania:

Statystyki:

Columbus Blue Jackets — Pittsburgh Penguins 2:3 (1:1, 1:0, 0:2)

Bramki i asysty: 5. O. Bjorkstrand (Roslovic, J. Voráček), 29. Roslovic – 20. Ruhwedel (Malkin, Kasperi Kapanen), 52. Malkin (Rust, Guentzel), 58. Crosby (Letang, Rust)

Blue Jackets: Merzlikins (Bérubé) – Peeke, Gavrikov, A. Boqvist, Kukan, G. Carlsson, Bayreuther – Nyquist (A), Jenner (C), Laine – J. Voráček, Roslovic, O. Bjorkstrand (A) – Bemström, Kuraly, Domi – Danforth, Sillinger, B. Gaunce.

Penguins:  DeSmith (Jarry) – Letang (A), Dumoulin, Marino, M. Pettersson, Ruhwedel, Friedman – Rust, Crosby (C), Guentzel – Kasperi Kapanen, Malkin (A), D. Heinen – Rodrigues, J. Carter, B. McGinn – D. Simon, Boyle, Aston-Reese.