20 kwietnia / godz. 22:05 | Na stronie 178 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 16.05.2017; 14:44 | źródło: n\a
obrazek_news

Wspólne oglądanie Finałów Konferencji w Krakowie!

Pingwiny! Mamy zaszczyt zaprosić Was na kolejne watch party w Krakowie. Tym razem okazja jest wyjątkowa bowiem będzie to piąty mecz finałów konferencji przeciwko Ottawa Senators. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 21 maja o 21:00.

Adres pozostaje bez zmian, będzie to bar Football Heaven przy ul. św. Filipa. Wydarzenie odbędzie się tylko jeśli zbierze się odpowiednia liczba osób. Wiemy, że czasu jest mało, ale to są play-offy i sytuacja jest dynamiczna. Dlatego wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zapisy, a w formularzu znajdziecie rubrykę, w której określicie swoją obecność w trzech skalach.

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

Zapraszajcie znajomych, ale pamiętajcie, że liczba miejsc ograniczona. Ostatnio było udanie, miejmy nadzieję, że tym razem też tak będzie. Przemyślcie dobrze swoją decyzję bowiem nie ma pewności czy w razie ewentualnego awansu do finału odbędzie się  duży zlot fanów NHL w tym roku.

» wróć do strony głównej Zobacz także Runda 1. Mecz. 5: Penguins vs. Flyers R1.M4.: PHI - PIT 0:5 - Pingwiny krok od awansu Runda 1. Mecz 4.: Flyers vs. Penguins In the Room: Enjoy The Ride S07E07 R1.M3.: PHI - PIT 1:5 - Prowadzenie odzyskane

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej