16 stycznia / godz. 13:37 | Na stronie 218 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 08.04.2018; 10:39 | źródło: n\a
obrazek_news

W pierwszej rundzie z Flyers

Znamy już naszego rywala w pierwszej rundzie tegorocznych play-offs. Emocji szykuje się ogrom bowiem zagramy z Philadelphia Flyers, a więc czekają nas długie derby Pensylwanii.

Penguins w sezonie zasadniczym wygrali wszystkie cztery spotkania przeciwko Flyers zdobywając w każdym po pięć bramek. Najbardziej wyrównane były mecze w Pittsburgu bowiem te Pens wygrywali dopiero po dogrywkach, mecze na wyjeździe kończyły się pewnymi zwycięstwami Pens.

Ostatni raz w play-offach graliśmy z Flyers w 2012 roku. Wówczas to faworyzowani do zdobycia Pucharu Stanleya Penguins odpadli w pierwszej rundzie z Flyers w sześciu meczach. Była to jedna z największych niespodzianek play-offów.

Nie ma co jednak ukrywać, że wyniki w sezonie zasadniczym czy historia rywalizacji w play-offach nie mają teraz już najmniejszego znaczenia. Każda drużyna rozpoczyna rywalizację z czystym kontem. Penguins rozpoczną batalię dwoma meczami na własnym lodzie gdzie w tym sezonie przegrali tylko 9 spotkań w regulamnowym czasie gry. Terminarz powinniśmy poznać dzisiaj w nocy, ale pierwszy mecz powinien odbyć się w środę lub czwartek. 

» wróć do strony głównej Zobacz także M46.: SJS - PIT 5:2 - Mały dołek Mecz #46: Sharks vs. Penguins M45.: LAK - PIT 5:2 - Zabrakło sił M44.: ANA - PIT 4:7 - Piękny comeback Pens! Casey DeSmith z nową, trzyletnią umową!

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej