10 grudnia / godz. 19:39 | Na stronie 253 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 05.11.2017; 18:10 | źródło: n\a
obrazek_news

Thanksgiving z Penguins.PL - watch party w Krakowie!

Mamy przyjemność zaprosić Was na pierwsze w tym sezonie watch party! W piątek 24 listopada 2017 roku w tzw. black friday, Penguins zagrają z Boston Bruins w ramach 2017 Discover NHL Thanksgiving Showdown. Zapraszamy do zapisów! 

Gdzie: Football Heaven Bar, ul. św. Filipa, Kraków

Kiedy: piątek 27 listopada, 19:00

Zapisy: Prosimy o wstępne zapisy poprzez TEN (KLIKNIJformularz. Prosimy o jak najszybsze zapisy abyśmy mogli zarezerwować odpowiednią salę w pubie. Piątek o 19 to godziny kiedy gra wiele piłkarskich lig dlatego jest to bardzo ważne aby udało się zarezerwować salę jak najszybciej.

Zapraszamy wszystkich kibiców NHL  nie tylko Penguins czy Bruins, mile widziani są wszyscy fani. Tym bardziej, że być może o 22:00 puścimy kolejne spotkanie. Aż cztery spotkania będą rozgrywane zaraz po zakończeniu meczu Pens. Wszystko w tej kwestii zależy od Was. 

Kto był w zeszłym roku ten wie, że atmosfera jest fajna :) Bar jest dobrze zaopatrzony, w kwestii jedzenia będzie zamawiana pizza. 

Impreza jest darmowa, ale wstęp do sali będą miały tylko osoby z listy. Zapisujcie się już teraz! Bliżej terminu skontaktujemy się z Wami i spytamy o ostateczną decyzję. Niemniej jednak jeśli wiesz, że nie przyjdziesz nie zapisuj się. 

Pełną rozpiskę watch parties planowanych przez nas znajdziecie TUTAJPartnerem wydarzenia jest portal NHLw.PL.

» wróć do strony głównej Zobacz także M28.: OTT - PIT 2:1 OT - Porażka ze słabym sędziowaniem w tle Mecz #28: Senators vs. Penguins M27.: PIT - NYI 6:2 - Powrót do czołówki Mecz #27: Penguins vs. Islanders M26.: PIT - COL 6:3 - Najszybszy hat-trick Hornqvista!

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej