25 maja / godz. 03:04 | Na stronie 98 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 16.05.2017; 20:28 | źródło: n\a
obrazek_news

Steve Mears nowym komentatorem Penguins!

Po wielu latach pracy z zawodzie, Paul Steigerwald, komentator meczów Pittsburgh Penguins dla Root Sports przeszedł na dziennikarską emeryturę i rozpoczął pracę w biurze Pittsburgh Penguins. Jego miejsce od nowego sezonu zajmie Steve Mears, który podpisał wieloletnią umowę na komentowanie meczów Pens z Root Sports.

To bardzo dobra informacja dla fanów Penguins. Steigy miał swoje lepsze i gorsze momenty, ale najwyższy czas na zmianę. Mears to młody hokejowy ekspert pochodzący z Pensylwanii, które ostatnie lata spędził pracując dla NHL Network. Ciągle pracował wokół ligi i jest zagorzałym fanem naszego zespołu.

Nie zmienia się jednak współpracownik głównego komentatora Penguins. Wieloletnią umowę podpisał także Bob Errey, który od 14 lat relacjonuje wydarzenia na lodzie z pomiędzy band oraz podróżuje z zespołem po całej Ameryce.

Po raz pierwszy Mearsa będziemy mieli okazję usłyszeć we wrześniu.

» wróć do strony głównej Zobacz także ECF M6.: OTT - PIT 2:1- Będzie siódmy mecz ECF M6.: Senators vs. Penguins All Access: Quest for the 2017 Stanley Cup - pierwszy odcinek ECF M5.: PIT - OTT 7:0 - Pogrom w Pittsburghu ECF M5.: Penguins vs. Senators

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej