20 czerwca / godz. 09:06 | Na stronie 211 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 16.05.2017; 20:28 | źródło: n\a
obrazek_news

Steve Mears nowym komentatorem Penguins!

Po wielu latach pracy z zawodzie, Paul Steigerwald, komentator meczów Pittsburgh Penguins dla Root Sports przeszedł na dziennikarską emeryturę i rozpoczął pracę w biurze Pittsburgh Penguins. Jego miejsce od nowego sezonu zajmie Steve Mears, który podpisał wieloletnią umowę na komentowanie meczów Pens z Root Sports.

To bardzo dobra informacja dla fanów Penguins. Steigy miał swoje lepsze i gorsze momenty, ale najwyższy czas na zmianę. Mears to młody hokejowy ekspert pochodzący z Pensylwanii, które ostatnie lata spędził pracując dla NHL Network. Ciągle pracował wokół ligi i jest zagorzałym fanem naszego zespołu.

Nie zmienia się jednak współpracownik głównego komentatora Penguins. Wieloletnią umowę podpisał także Bob Errey, który od 14 lat relacjonuje wydarzenia na lodzie z pomiędzy band oraz podróżuje z zespołem po całej Ameryce.

Po raz pierwszy Mearsa będziemy mieli okazję usłyszeć we wrześniu.

» wróć do strony głównej Zobacz także Pingwiny szukają wzmocnień w Europie. Riikola nowym defensorem Hornqvist już dzisiaj zagra na MŚ Pingwini as w rękawie - Jordy Bellerive Rutherford zapowiada zmiany. Kto jest na cenzurowanym? R2.M6.: PIT - WSH 1:2 OT - Czas odpocząć

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej