22 stycznia / godz. 22:47 | Na stronie 134 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 04.05.2017; 18:08 | źródło: n\a
obrazek_news

Sid powraca do treningów!

Świetne wieści z Miasta Stali. Sidney Crosby wyjechał dzisiejszego poranka na lód w ośrodku treningowym Pingwinów w Cranberry. Sid trenował indywidualnie bowiem na dzisiaj nie zostały zaplanowane żadne zajęcia dla drużyny. 

Nic nie jest jeszcze pewne, ale to czego jesteśmy świadkami pozwala nam być dobrej myśli. Być może kontuzja Crosby'ego nie jest jednak tak poważna na jaką wyglądała. Już wczoraj pojawiły się raporty iż Crosby czuje się dobrze, był widziany w szatni po meczu. Dzisiaj trenował indywidualnie w pełnym ekwipunku.

Trener Sullivan przyznał, że informacje o treningu Crosby'ego są prawdą i nie zaprzeczył spytany o to czy będzie on dostępny na piąte spotkanie serii z Capitals. Kontuzja Crosby'ego jest rozpatrywana według Sullivana w kategorii day-to-day. Dzisiejszy trening miał być wg. naszego trenera częścią "rehabilitacji" Sida.

O sprawie będziemy informować na bieżąco. 

» wróć do strony głównej Zobacz także M49.: SJS - PIT 2:1 - Brak skuteczności Pens Mecz #49: Sharks vs. Penguins M48.: LAK - PIT 1:3 - DeSmith z pierwszym zwycięstwem Mecz #48.: Kings vs. Penguins M47.: ANA - PIT 5:3 - Koniec zwycięskiej serii

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej