Równo za miesiąc początek campu! Co słychać u Pens?

Równo za miesiąc 13 września 2018 roku rozpocznie się camp treningowy zawodników przed zbliżającym się sezonem. To już ostatnia prosta do powrotu hokeja! Jesteście spragnieni emocji? 

Wszystko przed sezonem wygląda bardzo obiecująco. Skład został skompletowany i Pingwiny będą starały się budować swoją formę wokół obecnej grupy zawodników, która jest o wiele lepsza niż przed campem w 2017 roku. 

Zach Aston-Reese, który podczas play-offów doznał poważnej kontuzji złamania szczęki jest już w pełni gotowy do wznowienia treningów. ZAR ostatnio uczestniczył nawet w jednym z charytatywnych pokazowych meczów.

Derick Brassard oraz Carl Hagelin wzięli zaś udział w Summer Classic w Norwegii. Odbył się on w ubiegły weekend i wydarzenie to również miało cel charytatywny a organizowane było przez Henrika Lundqvista i Matsa Zucarrello. Mecz odbył się na otwartym stadionie w Oslo. 

Matt Cullen wraz z rodziną jest już w Pittsburghu i przygotowuje się do swojego zapewne ostatniego już sezonu w NHL. Z ciekawostek Cullen będzie najstarszym aktywnym zawodnikiem w NHL po odejściu Jaromira Jagra. 

W Moskwie trenuje zaś Jewgienij Małkin razem z Iliją Kowalczukiem, który wraca do gry za oceanem w tym roku. 

Sezon coraz bliżej. Pierwsze sparingowe spotkanie z Buffalo Sabres Pens rozegrają już za 36 dni  18 września. 

POLECANY ARTYKUŁ
Zobacz film dokumentalny "Pittsburgh is our home"
Film przygotowany specjalne z okazji 50-lecia istnienia klubu.