10 grudnia / godz. 18:26 | Na stronie 143 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 21.10.2017; 23:55 | źródło: n\a
obrazek_news

Riley Sheahan nowym Pingwinem!

Poszukiwania trzeciego centra zakończone! Riley Sheahan wędruje z Detroit Red Wings do Pittsburgha w zamian za Scotta Wilsona. Zespoły wymieniły się także pickami w drafcie - Pens otrzymali piątą rundę w zamian za trzecią, która powędrowała do Detroit. Informację taką podał dziennikarz stacji TSN, Bob McKenzie. 

Kim jest Sheahan? Jest to zawodnik, który w poprzednim sezonie był w głębokim kryzysie i w 80 spotkaniach trafił zaledwie dwukrotnie do siatki. Niemniej jednak w poprzednich sezonach Riley był w stanie zdobywać po 15 bramek w sezonie. Dziennikarze przyrównują jego przypadek do Justina Schultza, który po zmianie środowiska eksplodował swoją formą. Podobnie miałoby być właśnie z zawodnikiem Red Wings. 

Sheahan spełnia wszystkie wymogi Penguins. Ma 25 lat, a więc mógłby być graczem na długie lata w Pens oraz posiada także niski kontrakt, który idealnie wpisuje się w salary cap Penguins

» wróć do strony głównej Zobacz także M28.: OTT - PIT 2:1 OT - Porażka ze słabym sędziowaniem w tle Mecz #28: Senators vs. Penguins M27.: PIT - NYI 6:2 - Powrót do czołówki Mecz #27: Penguins vs. Islanders M26.: PIT - COL 6:3 - Najszybszy hat-trick Hornqvista!

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej