14 sierpnia / godz. 23:09 | Na stronie 141 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 21.10.2017; 23:55 | źródło: n\a
obrazek_news

Riley Sheahan nowym Pingwinem!

Poszukiwania trzeciego centra zakończone! Riley Sheahan wędruje z Detroit Red Wings do Pittsburgha w zamian za Scotta Wilsona. Zespoły wymieniły się także pickami w drafcie - Pens otrzymali piątą rundę w zamian za trzecią, która powędrowała do Detroit. Informację taką podał dziennikarz stacji TSN, Bob McKenzie. 

Kim jest Sheahan? Jest to zawodnik, który w poprzednim sezonie był w głębokim kryzysie i w 80 spotkaniach trafił zaledwie dwukrotnie do siatki. Niemniej jednak w poprzednich sezonach Riley był w stanie zdobywać po 15 bramek w sezonie. Dziennikarze przyrównują jego przypadek do Justina Schultza, który po zmianie środowiska eksplodował swoją formą. Podobnie miałoby być właśnie z zawodnikiem Red Wings. 

Sheahan spełnia wszystkie wymogi Penguins. Ma 25 lat, a więc mógłby być graczem na długie lata w Pens oraz posiada także niski kontrakt, który idealnie wpisuje się w salary cap Penguins

» wróć do strony głównej Zobacz także Równo za miesiąc początek campu! Co słychać u Pens? Tristan Jarry zakontraktowany Głębia gotowa - analiza ofensywy Pens przed sezonem 18/19 Wzmocnienie głębi - Derek Grant Pingwinem Poszukiwania skrzydłowego do top six zakończone?

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej