21 stycznia / godz. 00:12 | Na stronie 199 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 30.09.2017; 12:22 | źródło: n\a
obrazek_news

PS #7: Penguins vs. Blue Jackets

Próba generalna przed inauguracją sezonu zasadniczego. Dzisiaj o godzinie 22:00 czasu polskiego Pens rozegrają ostatni sparing w tym roku z Columbus Blue Jackets. Do meczu Pingwiny ponownie przystąpią w najlepszym możliwym zestawieniu.

Wszystko wygląda na to, że sezon rozpoczniemy z Gregiem McKegg w roli centra trzeciej linii. McKegg imponuje Sullivanowi, ale to raczej nie wystarczy aby został on stałym centrem naszej drużyny. No chyba, że zaliczy prawdziwe odrodzenie i będzie grał wyśmienicie. Rutherford z pewnością wciąż prowadzi rozmowy z ewentualnymi stałymi kandydatami na to miejsce.

Dzisiaj ponownie na lodzie nie zobaczymy Patrica Hornqvista, który jednak według trenerów ma być gotowy do gry na pierwsze spotkanie nowego sezonu, które już w środę przeciwko St. Louis Blues. 

Dzisiejsze spotkanie będzie dostępne do oglądania dla polskich kibiców. Transmisja z niego na NHL.tv, ale około 22:00 na portalu powinien pojawić się również link do oglądania meczu.

Skład na dzisiejsze spotkanie prezentuje się następująco:

Guentzel-Crosby-Sheary

Hagelin-Malkin-Kessel

Kuhnhackl-McKegg-Rust

Wilson-Rowney-Reaves

Dumoulin-Letang

Cole-Hunwick

Maatta-Schultz

Murray

Niemi

Początek meczu już o godzinie 22:00 czasu polskiego. Takiej okazji na oglądnięcie Pingwinów przegapić nie można!

Let's Go Pens! 

 

» wróć do strony głównej Zobacz także Mecz #49: Sharks vs. Penguins M48.: LAK - PIT 1:3 - DeSmith z pierwszym zwycięstwem Mecz #48.: Kings vs. Penguins M47.: ANA - PIT 5:3 - Koniec zwycięskiej serii Murray wypada ze składu na czas nieokreślony

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej