18 sierpnia / godz. 02:35 | Na stronie 133 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 27.09.2017; 20:17 | źródło: n\a
obrazek_news

PS #6: Penguins vs. Sabres

Powoli zbliżamy się do końca pre-seasonu. Skład campu w Pittsburghu jest już skupiony wokół niemal samych zawodników grających na poziomie NHL, a dzisiaj z Sabres zagra niemal najsilniejszy skład Penguins. 

W składzie Pens zabraknie na dobrą sprawę dzisiaj tylko Patrica Hornqvista, który leczy jeszcze urazy swojej kontuzji z końcówki sezonu. Prócz tego w meczu z Sabres zobaczymy dzisiaj najsilniejsze zestawienie Pittsburgha wraz z wszystkimi jego gwiazdami.

Ciekawostką jest jednak przymiarka do roli trzeciego centra Grega McKegga. Zawodnik, który w swojej karierze grywał w Tampa Bay, Floridzie i Toronto ale bez większych sukcesów. Teraz zyskał uznanie w oczach trenera Sullivana i wszystko zapowiada na to, że przynajmniej chwilowo będzie on pełnił rolę trzeciego centra.

Znamy także już ustawienia linii defensywnych i tutaj niespodzianek nie ma. Matt Hunwick, który dołączył do drużyny tego lata będzie grał u boku Iana Cole. Dumoulin utworzony dobrze nam znaną już parę z Letangiem, a Schultz grać będzie z Maattą. 

Nasze top six to także brak niespodzianek. Pierwsza linia Guentzel - Crosby - Sheary znana jest nam bardzo dobrze już z poprzednich play-offów. Druga linia to kolejna szansa dla Hagelina u boku Małkina oraz Kessela. 

Skład na dzisiejsze spotkanie prezentuje się następująco:

Guentzel-Crosby-Sheary

Hagelin-Malkin-Kessel

Kuhnhackl-McKegg-Rust

Wilson-Rowney-Reaves

Dumoulin-Letang

Cole-Hunwick

Maatta-Schultz

Murray

Niemi

Początek meczu już o godzinie 1:00 czasu polskiego. Będzie z niego przeprowadzona transmisja video, a więc warto poświęcić jedną z pierwszych nocy na mecz z Pingwinami.

Let's Go Pens! 

» wróć do strony głównej Zobacz także Równo za miesiąc początek campu! Co słychać u Pens? Tristan Jarry zakontraktowany Głębia gotowa - analiza ofensywy Pens przed sezonem 18/19 Wzmocnienie głębi - Derek Grant Pingwinem Poszukiwania skrzydłowego do top six zakończone?

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej