10 grudnia / godz. 18:07 | Na stronie 116 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 19.09.2018; 18:04 | źródło: n\a
obrazek_news

Pre-season: Rezerwy jadą do Detroit

Dzień po sparingowym spotkaniu z Sabres, czas na kolejną podróż, tym razem do Detroit gdzie nasze rezerwy zmierzą się z miejscowymi Red Wings. 

Pens ubiegłej nocy ulegli 3:2 Sabres, którzy nie oszczędzali kadry na to spotkanie. Pingwiny z wystawianiem gwiazd się nie spieszą i dzisiaj ponownie (prócz Bryana Rusta) nie zobaczymy żadnego zawodnika w ofensywie, który ma pewne miejsce w składzie. 

Penguins wystawiają dzisiaj za to mocniejszą defensywę. Ze głównego składu zagra dzisiaj Schultz, Oleksiak oraz Johnson. Po raz kolejny w składzie na sparing znalazł się Juuso Riikola, który wczoraj z bardzo dobrej strony pokazał się w Buffalo i wysłał bardzo jasny sygnał, że chce walczyć o grę w NHL.

Dzisiaj także druga część pojedynku DeSmith  Jarry o miano backupa w bramce Pens. Dzisiaj w bramce swoją okazję otrzyma Tristan. 

Spotkanie będzie transmitowane na NHL.tv.

Skład Penguins na sparing z Red Wings:

Bramkarze: Tristan Jarry, Casey DeSmith,

Obrońcy: Justin Schultz, Zack Trotman, Jamie Oleksiak, Juuso Riikola, Jack Johnson, Calen Addison, Antti Palojarvi,

Napastnicy: Dominik Simon, Bryan Rust, Tobias Lindberg, Linus Olund, Sam Lafferty, Derek Grant, Daniel Sprong, Adam Johnson, Joseph Cramarossa, Teddy Blueger, Ryan Haggerty, Justin Almeida, Sam Miletic. 

» wróć do strony głównej Zobacz także M28.: OTT - PIT 2:1 OT - Porażka ze słabym sędziowaniem w tle Mecz #28: Senators vs. Penguins M27.: PIT - NYI 6:2 - Powrót do czołówki Mecz #27: Penguins vs. Islanders M26.: PIT - COL 6:3 - Najszybszy hat-trick Hornqvista!

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej