10 grudnia / godz. 18:28 | Na stronie 146 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 22.09.2018; 10:49 | źródło: n\a
obrazek_news

Pre-season: Dzisiaj sparing z Blue Jackets!

Dzisiaj o godzinie 21:00 Pingwiny rozegrają trzeci sparing przed zbliżającym się sezonem. Pens w znacznie silniejszym składzie i po raz pierwszy na własnym lodzie zagrają z Columbus Blue Jackets.

Na dzisiaj w składzie Penguins przewidywany jest występ takich zawodników jak Matt Murray, Kris Letang, Brian Dumoulin, Jake Guentzel, Patric Hornqvist czy wreszcie Sidney Crosby. Nie zabraknie także Juuso Riikoli, który jako jeden z niewielu gra w każdym sparingu i zaciekle walczy o angaż w NHL. Podobnie wygląda sytuacja np. w przypadki Jimmy'ego Hayesa oraz Daniela Spronga. 

Mecz rozpocznie się o wspomnianej 21:00 i będzie transmitowany przez AT&T Sportsnet, a więc bez problemów będzie także dostępny na NHL.tv.

Pełny skład Penguins na mecz z Blue Jackets: 

Bramkarze: Matt Murray, John Muse

Obrońcy: Zach Trotman, Jamie Oleksiak, Brian Dumoulin, Stefan Elliott, Ethan Prow, Juuso Riikola, Kris Letang

Napastnicy: Matt Cullen, Garrett Wilson, Jimmy Hayes, Derek Grant, Jean-Sebastien Dea, Daniel Sprong, Zach Aston-Reese, Adam Johnson, Anthony Angello, Jake Guentzel, Patric Hornqvist, Sam Miletic, Sidney Crosby

» wróć do strony głównej Zobacz także M28.: OTT - PIT 2:1 OT - Porażka ze słabym sędziowaniem w tle Mecz #28: Senators vs. Penguins M27.: PIT - NYI 6:2 - Powrót do czołówki Mecz #27: Penguins vs. Islanders M26.: PIT - COL 6:3 - Najszybszy hat-trick Hornqvista!

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej