20 października / godz. 10:25 | Na stronie 159 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 22.09.2018; 10:49 | źródło: n\a
obrazek_news

Pre-season: Dzisiaj sparing z Blue Jackets!

Dzisiaj o godzinie 21:00 Pingwiny rozegrają trzeci sparing przed zbliżającym się sezonem. Pens w znacznie silniejszym składzie i po raz pierwszy na własnym lodzie zagrają z Columbus Blue Jackets.

Na dzisiaj w składzie Penguins przewidywany jest występ takich zawodników jak Matt Murray, Kris Letang, Brian Dumoulin, Jake Guentzel, Patric Hornqvist czy wreszcie Sidney Crosby. Nie zabraknie także Juuso Riikoli, który jako jeden z niewielu gra w każdym sparingu i zaciekle walczy o angaż w NHL. Podobnie wygląda sytuacja np. w przypadki Jimmy'ego Hayesa oraz Daniela Spronga. 

Mecz rozpocznie się o wspomnianej 21:00 i będzie transmitowany przez AT&T Sportsnet, a więc bez problemów będzie także dostępny na NHL.tv.

Pełny skład Penguins na mecz z Blue Jackets: 

Bramkarze: Matt Murray, John Muse

Obrońcy: Zach Trotman, Jamie Oleksiak, Brian Dumoulin, Stefan Elliott, Ethan Prow, Juuso Riikola, Kris Letang

Napastnicy: Matt Cullen, Garrett Wilson, Jimmy Hayes, Derek Grant, Jean-Sebastien Dea, Daniel Sprong, Zach Aston-Reese, Adam Johnson, Anthony Angello, Jake Guentzel, Patric Hornqvist, Sam Miletic, Sidney Crosby

» wróć do strony głównej Zobacz także M6.: TOR - PIT 0:3 - Huczny powrót Murraya Mecz #6: Maple Leafs vs. Penguins Trzy mecze Pens w TVP Sport w listopadzie! M5.: PIT - VAN 2:3 OT - Kolejna porażka po dogrywce Mecz #5: Penguins vs. Canucks

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej