20 czerwca / godz. 09:20 | Na stronie 253 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 16.11.2013; 17:46 | źródło: n\a
obrazek_news

PINGWINIE KINO: In the Room s03e02

Czas na drugi odcinek trzeciego sezonu In the Room, w którym zobaczymy jaka atmosfera panowała podczas ostatnich meczów Pens, dowiemy się co podczas meczu mówi do swoich partnerów Sid, a także poznamy ekipę odpowiedzialną za przygotowanie sprzętu dla zawodników. Warto poświęcić dwadzieścia minut bowiem odcinek nadzwyczaj ciekawy!

IN THE ROOM – bo o tym mowa, to program, który podobnie jak HBO 24/7 Road to the NHL Winter Classic przedstawia nam Pittsburgh Penguins od tej mniej sportowej strony. Trochę życia prywatnego zawodników zmiksowanego z szatnią, treningami i wycieczkami krajoznawczymi. Czyli wszystko to, co kibice lubią najbardziej.

Wkrótce powinny pojawić się także polskie napisy. Dla niecierpliwych na naszym kanale na YouTube pojawił się już odcinek w czystej wersji bez napisów. Zapraszamy do oglądania :)

 

» wróć do strony głównej Zobacz także Pingwiny szukają wzmocnień w Europie. Riikola nowym defensorem Hornqvist już dzisiaj zagra na MŚ Pingwini as w rękawie - Jordy Bellerive Rutherford zapowiada zmiany. Kto jest na cenzurowanym? R2.M6.: PIT - WSH 1:2 OT - Czas odpocząć

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej