20 kwietnia / godz. 22:03 | Na stronie 177 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 16.11.2013; 17:46 | źródło: n\a
obrazek_news

PINGWINIE KINO: In the Room s03e02

Czas na drugi odcinek trzeciego sezonu In the Room, w którym zobaczymy jaka atmosfera panowała podczas ostatnich meczów Pens, dowiemy się co podczas meczu mówi do swoich partnerów Sid, a także poznamy ekipę odpowiedzialną za przygotowanie sprzętu dla zawodników. Warto poświęcić dwadzieścia minut bowiem odcinek nadzwyczaj ciekawy!

IN THE ROOM – bo o tym mowa, to program, który podobnie jak HBO 24/7 Road to the NHL Winter Classic przedstawia nam Pittsburgh Penguins od tej mniej sportowej strony. Trochę życia prywatnego zawodników zmiksowanego z szatnią, treningami i wycieczkami krajoznawczymi. Czyli wszystko to, co kibice lubią najbardziej.

Wkrótce powinny pojawić się także polskie napisy. Dla niecierpliwych na naszym kanale na YouTube pojawił się już odcinek w czystej wersji bez napisów. Zapraszamy do oglądania :)

 

» wróć do strony głównej Zobacz także Runda 1. Mecz. 5: Penguins vs. Flyers R1.M4.: PHI - PIT 0:5 - Pingwiny krok od awansu Runda 1. Mecz 4.: Flyers vs. Penguins In the Room: Enjoy The Ride S07E07 R1.M3.: PHI - PIT 1:5 - Prowadzenie odzyskane

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej