16 stycznia / godz. 13:45 | Na stronie 213 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 24.01.2018; 20:48 | źródło: n\a
obrazek_news

Ogólnopolski zjazd NHL na All-Star Weekend już w sobotę!

Już w najbliższą sobotę w dobrze znanej kibicom Penguins lokalizacji w Krakowie, w barze Football Heaven przy ul. św. Filipa odbędzie się ogólnopolski zlot fanów NHL z okazji All-Star Weekend. Będziemy oglądać konkurs umiejętności zawodników, który połączony będzie z konkursami oraz innymi wydarzeniami.

Więcej informacji nt. wydarzenia:

Termin to noc z 27 na 28 stycznia (sobota/niedziela), prawdopodobnie hokejowe konkursy w Tampie rozpoczną się w okolicach godziny 1:00, my mamy lokal do dyspozycji i dwie duże loże zarezerwowane od 22:00 – od tej godziny zapraszamy wszystkich do KRAKOWA, dokładniej do baru Football Heaven Sports Bar w Krakowie – http://footballheaven.pl/ – https://www.facebook.com/FootballHeavenBar – adres: św. Filipa 7, Kraków (centrum Krakowa, blisko Rynku i Dworca Głównego). Wszystko powinno trwać mniej więcej do godziny 4:00.

Będziemy mieć możliwość skorzystania z lokalu wyposażonego w obszerne sale, dwa projektory i duży telewizor, na którym uruchomimy TVP Sport! Przede wszystkim pomieścimy się wszyscy i komfortowo zobaczymy mecz! Bar jest dobrze wyposażony: pełen asortyment, do wyboru piwko (ceny 7-8 zł) oraz twardszy alkohol. Nie ma jedzenia, więc albo naróbcie kanapeczki albo zorganizujemy jakąś nocną pizzę. Z tego samego lokalu korzystaliśmy już organizując nasz pierwszy zlot w 2016, wówczas bawiło się wspólnie podczas finałów Stanley Cup blisko 60 osób, tu możesz zobaczyć zdjęcia z tej imprezy.

18:30 – Spotykamy się przy krakowskim Unitargu, sto metrów od lodowiska Cracovii przy ulicy Siedleckiego. Najlepiej dokładnie w miejscu oznaczonym przez mapy Google jako “Kiełbaski z niebieskiej Nyski” – Grzegórzecka 4, 33-332 Kraków 

19:30 – Wejście na wspólną ślizgawkę na lodowisku Cracovii, czyli idziemy na łyżwy

21:00 – Kończymy łyżwy wbijamy w ubery i jedziemy do pubu

22:30 – Zaczynamy quiz z nagrodami, prowadzący: Adrian Kowal

00:00 – Zabawa z nagrodami, prowadzący: Michał Ruszel

21-01 Oczywiście quizy i zabawy to sprawa na kilkadziesiąt minut, pomiędzy tym czasem po prostu się bawimy, pijemy piwo i rozmawiamy o hokeju i życiu

01:00 – Zaczynamy wspólne oglądane All Star Game

04:00 – 05:00 – Koniec biesiadowania (przynajmniej w tym konkretnym pubie)

Jeśli jesteście zainteresowani możecie się zapisywać poprzez TEN (KLIKNIJ) formularz. Nasza redakcja również będzie na miejscu!

Przy okazji przypominamy o naszym watch party, które odbędzie się w tym samym miejscu 11 lutego o godzinie 18:00! 

» wróć do strony głównej Zobacz także M46.: SJS - PIT 5:2 - Mały dołek Mecz #46: Sharks vs. Penguins M45.: LAK - PIT 5:2 - Zabrakło sił M44.: ANA - PIT 4:7 - Piękny comeback Pens! Casey DeSmith z nową, trzyletnią umową!

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej