Dzisiaj jest 18 września / godz. 07:37 | Aktualnie na stronie przebywa 39 osób
ISSN 2084-1485

penguins.pl

Rejestracja
Dawid Szewczyk 19.02.2013; 17:08 | źródło: n\a
obrazek_news

O'Reilly w kręgu zainteresowania Shero

W ostatnich dniach coraz głośniej mówi się o ewentualnym wzmocnieniu w Pittsburghu. Tym razem pojawiają się informacje o zainteresowaniu Pingwinów Ryanem O'Reillym, który aktualnie nie gra w NHL ponieważ nie może dojść do porozumienia ze swoim aktualnym/byłym klubem - Colorado Avalanche.

O'Reilly występuje na pozycji centra, ale posiada także spore umiejętności w grze obronnej. Pozyskanie praw do O'Reillego kosztowałoby Pens najprawdopodobniej zawodnika z TOP6 + picki w drafcie. Gdyby doszło do ewentualnego transferu najprawdopodobniej Sutter zostałby odesłany do Denver. 

Ryanem nie interesują się tylko Pingwiny. Jego zatrudnieniem zainteresowani są m.in. Strażnicy, którzy podobno są już w zaawansowanej fazie rozmów z Lawinami. Informację tę potwierdzili nowojorscy dziennikarze. 

Zapraszamy do dyskusji na temat ew. transferów na naszym forum!

» wróć do strony głównej Zobacz także Już jutro startuje obóz przygotowawczy! Plan i najnowsze newsy z klubu Rookie Tournament: PIT - TOR 0:2 - Porażka na zakończenie Rookie Tournament: PIT - CHI 5:4 SO - Kolejne zwycięstwo Pens Sezon 14/15 z Penguins.PL - zapowiedź Rookie Tournament: PIT - OTT 4:3 - Dea zapewnia zwycięstwo

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej