Dzisiaj jest 20 kwietnia / godz. 22:55 | Aktualnie na stronie przebywa 57 osób
ISSN 2084-1485

penguins.pl

Rejestracja
Dawid 19.02.2013; 17:08 | źródło: n\a
obrazek_news

O'Reilly w kręgu zainteresowania Shero

W ostatnich dniach coraz głośniej mówi się o ewentualnym wzmocnieniu w Pittsburghu. Tym razem pojawiają się informacje o zainteresowaniu Pingwinów Ryanem O'Reillym, który aktualnie nie gra w NHL ponieważ nie może dojść do porozumienia ze swoim aktualnym/byłym klubem - Colorado Avalanche.

O'Reilly występuje na pozycji centra, ale posiada także spore umiejętności w grze obronnej. Pozyskanie praw do O'Reillego kosztowałoby Pens najprawdopodobniej zawodnika z TOP6 + picki w drafcie. Gdyby doszło do ewentualnego transferu najprawdopodobniej Sutter zostałby odesłany do Denver. 

Ryanem nie interesują się tylko Pingwiny. Jego zatrudnieniem zainteresowani są m.in. Strażnicy, którzy podobno są już w zaawansowanej fazie rozmów z Lawinami. Informację tę potwierdzili nowojorscy dziennikarze. 

Zapraszamy do dyskusji na temat ew. transferów na naszym forum!

» wróć do strony głównej Zobacz także R1. M2.: PIT - CBJ 3:4 OT - Porażka po dramatycznym meczu R1. M2.: Penguins vs. Blue Jackets PINGWINIE KINO: In the Room s03e07 R1. M1.: PIT - CBJ 4:3 - Ciężko wypracowane zwycięstwo Playoffs: Pierwsza runda na Wschodzie

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus