18 listopada / godz. 14:57 | Na stronie 134 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 01.07.2017; 23:37 | źródło: n\a
obrazek_news

Niemi i Hunwick w Penguins

Są pierwsze ruchy menadżera Penguins podczas rynku wolnych agentów! Pingwiny podpisały backupa dla Matta Murraya, Anttiego Niemi oraz doświadczonego defensora Matta Hunwicka.

O Niemim informowaliśmy już wcześniej. Dzisiejszy transfer był tylko potwierdzeniem tych informacji. Niemi podpisał bardzo promocyjny kontrakt na kwotę 700 tysięcy dolarów. Praktycznie zerowe ryzyko. Antti potrafi dobrze zabronić w bramce, miejmy nadzieje, że zmiana środowiska przełoży się także na jego lepszą formę.

Drugi kontrakt to doświadczony defensora Matt Hunwick podpisany przez Penguins na trzy lata na kwotę 2,25 miliona dolarów. Hunwick będzie pełni rolę defensora trzeciej linii. Będzie odpowiedzialny głównie za grę w penalty killing i bardziej defensywny styl gry przy ofensywnie uzdolnionych defensorach jakich posiadamy w postaci Justina Schultza, Krisa Letanga czy Iana Cole. W mojej ocenie dobry ruch.

Wiemy natomiast, że do klubu nie powrócą na pewno Nick Bonino (kontrakt z Predators), Chris Kunitz (kontrakt z Tampa Bay) oraz Trevor Daley (kontrakt z Detroit Red Wings). 

» wróć do strony głównej Zobacz także M18.: OTT - PIT 6:4 - Pingwiny szorują dno Mecz #18: Senators vs. Penguins M17.: PIT - TBL 3:4 - Pingwiny na dnie Crosby wypada z kontuzją Mecz #17: Penguins vs. Lightning

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej