23 października / godz. 04:40 | Na stronie 207 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 26.02.2013; 19:37 | źródło: n\a
obrazek_news

Mecz 20.: Panthers vs. Penguins

Czas na rewanż z Panterami. Dzisiejszej nocy Pingwiny rozegrają już swoje 20. spotkanie w tegorocznych rozgrywkach ligi NHL. Czy uda się odnieść kolejne zwycięstwo?

Rywal nie jest zbyt wymagający więc z pewnością jest to możliwe. Kolejne punkty pomogłyby nam w wypracowaniu większej przewagi nad naszymi dywizyjnymi rywalami. Przed kilkoma dniami pokonaliśmy Pantery na własnym lodzie 3:1 jednak trzeba przyznać, że nie był to łatwy mecz. Co prawda mieliśmy przewagę, dominowaliśmy na lodzie, ale nie potrafiliśmy jej udokumentować liczbą zdobytych bramek. 

W spotkaniu nie wystąpił Evgeni Małkin, który leczy urazy wstrząśnienia mózgu. Wciąż nie znamy choćby orientacyjnej daty powrotu Geno. Wiemy także, że w dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi Mark Eaton, z którym wczoraj podpisaliśmy kontrakt. Oznacza to, że w składzie znajdzie się miejsce dla Despresa. 

W bramce zobaczymy dzisiaj Tomasa Vokouna. Flower dostanie odpoczynek po weekendowych spotkaniach. Miejmy nadzieję, że Tomas tym razem zaliczy udany powrót do bramki. Chcielibyśmy zapomnieć o jego występie w spotkaniu z Philadelphią Flyers. 

Pantery nadal zmagają się z kontuzjami. Nie zagrają dzisiaj Caruso, Bergenheim, Jovanovski, Upshall oraz Versteeg, 

Początek meczu o godzinie 1:30 czasu polskiego. Pora bardzo późna, ale mimo tego zapraszamy wszystkich na nasz meczowy czat!

Let's Go Pens!

» wróć do strony głównej Zobacz także M9.: TBL - PIT 7:1 - Kolejne nieudane back to back Riley Sheahan nowym Pingwinem! Mecz #9: Lightning vs. Penguins M8.: FLO - PIT 3:4 - Dobry początek weekendu Mecz #8: Panthers vs. Penguins

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej