Dzisiaj jest 27 marca / godz. 20:05 | Na stronie online 35 osób
ISSN 2084-1485

penguins.pl

Rejestracja
Dawid Szewczyk 26.02.2013; 19:37 | źródło: n\a
obrazek_news

Mecz 20.: Panthers vs. Penguins

Czas na rewanż z Panterami. Dzisiejszej nocy Pingwiny rozegrają już swoje 20. spotkanie w tegorocznych rozgrywkach ligi NHL. Czy uda się odnieść kolejne zwycięstwo?

Rywal nie jest zbyt wymagający więc z pewnością jest to możliwe. Kolejne punkty pomogłyby nam w wypracowaniu większej przewagi nad naszymi dywizyjnymi rywalami. Przed kilkoma dniami pokonaliśmy Pantery na własnym lodzie 3:1 jednak trzeba przyznać, że nie był to łatwy mecz. Co prawda mieliśmy przewagę, dominowaliśmy na lodzie, ale nie potrafiliśmy jej udokumentować liczbą zdobytych bramek. 

W spotkaniu nie wystąpił Evgeni Małkin, który leczy urazy wstrząśnienia mózgu. Wciąż nie znamy choćby orientacyjnej daty powrotu Geno. Wiemy także, że w dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi Mark Eaton, z którym wczoraj podpisaliśmy kontrakt. Oznacza to, że w składzie znajdzie się miejsce dla Despresa. 

W bramce zobaczymy dzisiaj Tomasa Vokouna. Flower dostanie odpoczynek po weekendowych spotkaniach. Miejmy nadzieję, że Tomas tym razem zaliczy udany powrót do bramki. Chcielibyśmy zapomnieć o jego występie w spotkaniu z Philadelphią Flyers. 

Pantery nadal zmagają się z kontuzjami. Nie zagrają dzisiaj Caruso, Bergenheim, Jovanovski, Upshall oraz Versteeg, 

Początek meczu o godzinie 1:30 czasu polskiego. Pora bardzo późna, ale mimo tego zapraszamy wszystkich na nasz meczowy czat!

Let's Go Pens!

» wróć do strony głównej Zobacz także M74.: CAR - PIT 6:2 - Po prostu beznadzieja Mecz 74.: Hurricanes - Penguins M73.: PIT - STL 2:3 OT - Ex-Pingwini katem Pittsburgha Mecz 73.: Penguins vs. Blues M72.: ARI - PIT 1:3 - Pustynne przełamanie

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej