22 stycznia / godz. 22:48 | Na stronie 141 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 15.02.2013; 18:53 | źródło: n\a
obrazek_news

Mecz 15.: Jets vs. Pens

Weekend rozpoczynamy kolejnym spotkaniem Pingwinów. Tym razem podopieczni Dana Bylsmy udadzą się do Winnipeg gdzie po raz drugi w tym sezonie zmierzą się z miejscowymi Jets. Na start podkład:

Spotkanie z Jets będzie wyjątkowe pod kilkoma względami. Primo - w spotkaniu na taflach NHL zadebiutuje Beau Bennett, młody, perspektywiczny skrzydłowy Pens. Bennett został powołany z afilacji w dniu wczorajszym, mówiło się, że jest to zabezpieczenie przed ewentualnym zawieszeniem Matta Cooka za faul na Eriku Karlssonie. Zawieszenia na szczęście nie ma, ale Bennetta postanowiono nie odsyłać z powrotem na farmę. Beau zagra w trzeciej linii razem z Sutterem i Kennedym. 

Secundo - w Jets najprawdopodobniej zadebiutuje Eric Tangradi, który przed dwoma dniami został pozyskany przez klub z Winnipeg od Pittsburgha w zamian za wybór w siódmej rundzie draftu. Eric dostał szansę na początku sezonu w Pens, nie spisał się, w jego miejsce pojawił się Boychuk, który spodobał się sztabowi trenerskiemu i postanowiono puścić Tangradiego wolno. 

Tertio - wszyscy mamy jeszcze w pamięci porażkę z Jets z 26 stycznia. Dzisiaj Pingwiny z pewnością będą chciały zrewanżować się na Jets, tym bardziej, że nie możemy pozwolić sobie na stratę punktów w meczach z takimi rywalami jak Winnipeg czy Buffalo. 

Zagrać konsekwentnie w ataku, wykorzystać gry w przewadze i nie pozwalać sobie na głupie błędy w obronie - jeśli tak będzie dzisiejszej nocy powinniśmy być spokojni o kolejne zwycięstwo naszych podopiecznych.

Prawdopodobne linie Pens:

Kunitz – Crosby – Dupuis

Cooke – Malkin – Neal

Bennett – Sutter – Kennedy

Glass – Vitale – Adams

 

Orpik – Martin

Despres- Letang

Engelland – Niskanen

 

Fleury

 

Nie wiemy co się stało z Boychukiem. Według informacji, które się pojawiły Cooke wskoczył do drugiej linii, a Bennett za Cooka do trzeciej. Jeśli pojawią się nowe informacje skorygujemy linie.

Mamy weekend więc większość z nas ma wolne soboty. Zachęcamy więc do licznego udziału w naszym meczowym czacie. Start już od północy!

Let's Go Pens!

 

» wróć do strony głównej Zobacz także M49.: SJS - PIT 2:1 - Brak skuteczności Pens Mecz #49: Sharks vs. Penguins M48.: LAK - PIT 1:3 - DeSmith z pierwszym zwycięstwem Mecz #48.: Kings vs. Penguins M47.: ANA - PIT 5:3 - Koniec zwycięskiej serii

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej