10 grudnia / godz. 18:55 | Na stronie 173 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 09.10.2018; 20:07 | źródło: n\a
obrazek_news

Matt Murray wypada z gry z wstrząśnieniem mózgu

Złe informacje z Pittsburgha. Nasz golkiper, Matt Murray wypada z gry na czas nieokreślony z powodu wstrząśnienia mózgu. To trzecia taka kontuzja Matta w karierze. Ostatnia jego pauza z tego powodu trwała osiem spotkań. 

Murray doznał kontuzji podczas wczorajszego treningu i wiele wskazuje na to, że wydarzyło się to podczas... indywidualnego treningu Matta. Murray po sesji odbytej z drużyną został na lodzie z trenerem bramkarzy aby jeszcze indywidualnie potrenować i lepiej przygotować się do następnego spotkania po dosyć kiepskim początku sezonu. Czysty pech. Gdyby Matt zapewne zjechał z lodu z innymi zawodnikami wszystko byłoby dzisiaj dobrze.

W czwartek w bramce Pens w meczu przeciwko Golden Knights stanie zapewne Casey DeSmith. Z farmy został właśnie powołany Tristan Jarry.

» wróć do strony głównej Zobacz także M28.: OTT - PIT 2:1 OT - Porażka ze słabym sędziowaniem w tle Mecz #28: Senators vs. Penguins M27.: PIT - NYI 6:2 - Powrót do czołówki Mecz #27: Penguins vs. Islanders M26.: PIT - COL 6:3 - Najszybszy hat-trick Hornqvista!

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej