22 listopada / godz. 00:04 | Na stronie 70 osób | ISSN 2084-1485

Dawid Szewczyk 25.10.2017; 17:48 | źródło: n\a
obrazek_news

Injury update: Schultz ze wstrząśnieniem mózgu

Wczorajsze spotkanie z Edmonton Oilers zebrało swoje żniwa. Jeden z naszych podstawowych defensorów, Justin Schultz doznał podczas niego wstrząśnienia mózgu. Mamy także nowe informacje dotyczące Cartera Rowney oraz Matta Hunwicka.

Schultz w pierwszej tercji spotkania po ataku łokciem jednego z zawodników gości, opuścił lód i do gry już nie powrócił. Po meczu trener Sullivan podał informację iż Justin doznał wstrząśnienia mózgu. Nie wiemy na razie jak poważny jest to uraz. Wszystko okaże się w najbliższych dniach. Brak wieści o Schultzu będzie wróżyć dłuższą przerwą.

Złe informacje także w sprawie Cartera Rowney, który znowu nie dokończył weekendowego spotkania w Tampa Bay. Rowney ma złamaną rękę i wypada z gry na minimum cztery tygodnie. Transfer Sheahana przyszedł więc w idealnym momencie bowiem kontuzja Cartera nie odbije się w znaczący sposób na zespole.

Matt Hunwick, który również doznał urazu wstrząśnienia mózgu kilka dni temu, powraca już powoli do treningów i kolejnym etapem będzie dla niego dołączenie do treningów z drużyną. Powrotu Hunwicka można spodziewać się w najbliższych dniach.

» wróć do strony głównej Zobacz także Pingwiny ponownie zagrają w Stadium Series In the Room: The Bread and Butter S07E02 M22.: PIT - CHI 1:2 - Crawford skradł mecz Mecz #22: Penguins vs. Blackhawks M21.: OTT - PIT 1:3 - Stolica Kanady podbita