Fleury na All-Star Game 2015

Zakończył się tegoroczny All-Star Weekend, na którym nasz zespół reprezentował Marc-Andre Fleury... oraz Iceburgh - oficjalna maskotka naszego zespołu. Flower w Columbus cieszył się sporym zainteresowaniem kibiców.

Wszystko rozpoczęło się od piątkowego fantasy draftu, w którym to Fleury trafił do Teamu Foligno. Następnego dnia nasz golkiper wystąpił w konkursie umiejętności gdzie m.in. popisał się świetną celnością strzałów do bramki z drugiego krańca lodowiska.

Całe wydarzenie zakończyło się niedzielnym All-Star Game, w którym Fleury rozegrał drugą tercję w Teamie Foligno. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Teamu Toews 17:12, a nasz bramkarz w drugiej tercji gumę z siatki wyjmować musiał aż siedem razy. Oczywiście rezultat tego spotkania jest sprawą drugorzędną.

W Columbus zaprezentowała się także nasza maskotka - Iceburgh, która zdobyła dwie bramki podczas meczu maskotek Wschód vs. Zachód.

Teraz zawodnicy wracają do Pittsburgha. Mówiąc zawodnicy mam na myśli wszystkich poza Fleurym bowiem członkowie drużyny na czas All-Star Weekend otrzymali kilka dni wolnego i większość z nich udała się na zimowe wakacje.