26 kwietnia / godz. 11:51 | Na stronie 238 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 19.05.2017; 16:58 | źródło: n\a
obrazek_news

ECF M4.: Senators vs. Penguins

Drużyna w dołku, brak pomysłu na grę, trzy mecze i zaledwie trzy zdobyte bramki, masa kontuzji - tak obecnie prezentuje się obraz naszego zespołu. Wszystko to przyszło w najmniej oczekiwanym momencie sezonu bowiem w finałach konferencji. Czy Pingwiny zdołają się dzisiaj postawić Senators?

Poniekąd może być to spotkanie o wszystko. Ze stanu 3-1 niezwykle ciężko będzie naszej drużynie wrócić do gry, oznaczałoby to aż trzy okazje na zakończenie serii dla zespołu z Ottawy. Ale ten scenariusz jest bardzo prawdopodobny... W naszej drużynie nie dzieje się bowiem dobrze.

Niemal na pewno w dzisiejszym spotkaniu nie wystąpią kontuzjowani Schultz, Hornqvist, Kuhnhackl oraz Rust. To są ogromne osłabienia, każda linia jest praktycznie pozbawiona jakiegoś ogniwa. Nic więc dziwnego, że maszynka do zdobywania bramek się zacięła.

Z pewnością w zdobywaniu goli nie pomagają aktualnie nasze gwiazdy. Crosby wyraźnie ma problem ze swoją formą po wstrząsie w mózgu w serii z Capitals. Po powrocie Sid prezentuje inny poziom, zapewne najchętniej skończyłby już ten sezon ze zmęczenia. 

Kto stanie w bramce? Czekaliśmy na tą debatę całe play-offy i się doczekaliśmy po tym jak Fleury puścił ostatnio cztery gole w połowę tercji, ale czy ma to jakiekolwiek znaczenie jeśli strzela się bramkę na mecz? Tak się spotkania w play-offach nie wygra więc równie dobrze jeśli tak będziemy grać w ofensywie, możemy zagrać bez bramkarza.

Penguins nie są faworytem tego spotkania, nasz zespół w tym roku nie wytrzymał zdrowotnie piekielnie ciężkiego sezonu. Niech się dzieje co ma się dziać. 

Przewidywany skład Penguins:

Guentzel - Crosby - Sheary
Kunitz - Małkin - Kessel
Hagelin - Bonino - Wilson
Archibald - Cullen - Rowney

Dumoulin - Hainsey
Maatta - Daley 
Cole - Ruhwedel

Fleury

Przewidywany skład Senators:

Dzingel - Turris - Burrows
MacArthur - Brassard - Ryan
Hoffman - Pageau - Stone
Wingels - Smith - Pyatt

Methot - Karlsson
Phaneuf - Ceci
Claesson - Harpur

Anderson

Czwarty mecz Pingwinów z Senatorami w finale Eastern Conference we sobotę o godzinie 02:00 czasu polskiego. Zapraszamy do wspólnego dopingu i przypominamy, że transmisję wszystkich spotkań finałów konferencji przeprowadzi TVP Sport!

Let's Go Penguins!

» wróć do strony głównej Zobacz także #3elieve: terminarz serii z Capitals #3elieve: Zapowiedź serii z Capitals W drugiej rundzie z Capitals R1.M6.: PHI - PIT 5:8 - Guentzelvania! Pingwiny w drugiej rundzie! Runda 1. Mecz 6.: Flyers vs. Penguins

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej