Crosby i Letang na konkursie umiejętności

Za nami pierwszy dzień All-Star Weekend w Tampie. W sobotnią noc odbyły się konkursy umiejętności zawodników. Sidney Crosby oraz Kris Letang również wzięli udział w zabawie.

Crosby miał za zadanie w jak najszybszym czasie trafić krążkiem w pięć podświetlonych tarcz ledowych. Zajęło mu to 15.851 sekund. Wygrał Brock Boeser z czasem  11.136.

TUTAJ VIDEO

Kris Letang zaś miał znacznie trudniejsze zadanie. Rywalizował w konkursie umiejętności na podawanie krążka. Wpierw musiał trafić w cztery ledowe bramki rozstawione po różnych częściach lodu, przejechać tercję neutralną i trafić do tradycyjnych małych brameczek. Zajęło to Letangowi 1:00.015 minuty.

TUTAJ VIDEO

Dzisiaj na Florydzie odbędzie się Mecz Gwiazd pomiędzy czterema dywizjami. Początek już o godzinie 21:30 czasu polskiego.