Amelie Arena

Tampa Bay Lightning
4:3

ECF M4.: TBL - PIT 4:3 - Tragiczne dwie tercje

Stan serii ponownie wyrównany. Po dwóch tragicznych tercjach kiedy to po 40. minutach przegrywaliśmy 4:0 i po szalonej pogoni w trzeciej tercji, Pens ostatecznie przegrywają spotkanie z Lightning 4:3. Rywalizacja wraca do Pittsburgha, a w trzeciej tercji do bramki Penguins wrócił Fleury.

Wkrótce więcej...

Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins 4:3 (2:0, 2:0, 0:3)

Bramki i asysty:  1. Callahan (Hedman, Brown), 15. Šustr (Kučerov, Killorn), 35. Drouin (Palát, Hedman), 38. Johnson (Kučerov, Killorn) – 42. Kessel (Bonino, Dumoulin), 52. Malkin (Cole), 54. Kunitz (Schultz, Sheary)

Lightning: Wasilewski (Gudlevskis) – Hedman, Stralman, Garrison, Šustr, Carle, Coburn – Palát, Filppula, Drouin – Killorn, Johnson, Kučerov – Paquette, Boyle, Callahan – Marchessault, Naměstnikov, Brown

Penguins:  Murray (41. Fleury) – Dumoulin, Letang, Daley, Lovejoy, Cole, Schultz – Sheary, Crosby "C", Hörnqvist – Kunitz "A", Malkin "A", Rust – Hagelin, Bonino, Kessel – Kühnhackl, Cullen, Fehr